AİK Tanıtım Videosu

AİK'dan ...

Gençlik Gelecektir. Sen de AİK'ya Üye Ol !

Alarko İstikbal Kulübü Olarak Sizleri de Aramızda Görmekten Mutluluk Duyarız.

33. Dönem Yönetim Kurulu 

 

Site Kullanım Şartları

Kullanım Koşulları Kabulü:

Bu web sitesine girerek ve kullanarak aşağıda bahsi geçen kullanım koşullarını kabul etmektesiniz. Eğer herhangi bir nedenden dolayı bu koşulları kısmen veya tamamen kabul etmiyorsanız bu web sitesini kullanmamalı ve siteden ayrılmalısınız. www.aik.com.tr altında bulunan bu web sitesi bundan sonra AİK olarak anılacaktır.

Kullanım Koşulları:

AİK tarafından kullanım koşulları herhangi bir duyuruda bulunulmaksızın değiştirilebilir. Kullanım koşullarında yapılan değişiklik / değişiklikler bu siteye konulmalarından itibaren geçerlilik kazanacaktır. Kullanım koşullarının güncel halinin kontrolü siteyi kullanan ziyaretçilerin yükümlülüğündedir. Lütfen AİK web sitesini yöneten bu koşullarından haberdar olmak için düzenli olarak Kullanım Koşullarını kontrol ediniz.

AİK, web sitesi içeriğinde, tasarımında, erişiminde haber vermeksizin değişiklik ve/veya kısıtlama yapma hakkını saklı tutar. AİK herhangi bir nedenle ve tamamen kendi kararıyla bu web sitesine erişimi kısıtlayabilir veya kaldırabilir.

AİK, web sitesi içeriğini güncel ve doğru tutmak için elinden gelen tüm çabayı sarfetmektedir ancak AİK bu bilgilerin doğruluğunu garanti etmez ve AİK bu bilgilerin doğruluğuna, tam olmasına ve güncel olmasına ilişkin hiçbir sorumluluğu kabul etmez. Bu bilgilerin kullanımı ziyaretçi insiyatifindedir ve yasal bağlayıcılığı yoktur.

AİK web sitesi üzerinde başka web sitelerine yönlendirmeler bulunabilir. AİK bu web sitelerindeki bilgilerin doğruluğunu ve uygunluğunu garanti etmez. Sözü edilen linkler bilgilendirme amaçlı olup ziyaretçiye kolaylık sağlamak amacıyla verilmişlerdir. AİK yönlendirme yapılan sitelerde bulunan bilgilerin doğruluğu, uygunluğu hakkında veya başka bir nedenle sorumlu tutulamaz. Bu bilgilerin AİK’yu bağlayıcılığı yoktur.

Site Kullanım Şartları retua | design lab.